Adelina Ismaili shtatzënë?

Një fotografi e fundit e Adelina Ismailit ka ngjallur dyshime të reja.


Nga Tirana përkrah motrave dhe gazetarit Eraldo Rexho i cili duket t’iu ketë gjendur pranë motrave Ismaili për t’u pajisur me pasaportë shqiptare, linjat trupore të Adelinës duken ndryshe.

Barku i rrumbullakosur dhe shtimi i përgjithshëm në peshë ka ngritur pikëpyetje mbi mundësinë që këngëtarja e njohur të jetë shtatzënë sërish, dy vite e gjysmë pasi erdhi në jetë Uliksi, djali i Adelinës si fryt i dashurisë disa vjeçare me Valin.

Në dy muajt e fundit, Adelina i ka reduktuar edhe paraqitjet publike dhe postimet në rrjete sociale, çka shton edhe më shumë dyshimet për këtë zhvillim. Foton e fundit të postuar, këngëtarja e ka në mes të muajit Qershor.

Aktualisht nuk ka asgjë zyrtare mirëpo posa të ketë diçka të tillë, ne në Prive.al do t’iu mbajmë të informuar.