Adelina Ismaili tregon se është mbretëreshë e bukurisë, shfaqet atraktive

Ajo ka kaluar të 40-tat, por vazhdon të jetë në formë të mrekullueshme edhe në ditët e sotme.


Fjala është për këngëtaren e njohur të skenës shqiptare, Adelina Ismaili, e cila shquhet për sharmin dhe elegancën e saj.

Ajo njëherësh është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ndërsa ka rrëmbyer vëmendje të madhe me imazhet e fundit ku po duket tejet e bukur.

Diva e muzikës u shfaq me një model të detajuar flokësh, ndërsa kishte të veshur një sako të zezë.

Adelina ndërkohë ka lënë më anash muzikën që një kohë dhe është fokusuar më shumë te familja e saj