Adelina Tahiri e ‘kallë’ lojën, tregon trupin e zhveshur në shtrat

Adelina tregon barkun tashmë të rrafshtë pas lindjes.


Janë bërë disa muaj tashmë prej kur Adelina Tahiri ka sjellë në jetë fëmijën e saj.

Adelina Tahiri në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë, por ajo prap duket në top-formë edhe pas lindjes.

Këngëtarja shqiptare ka publikuar një foto në InstasStory, ku vuri në pah linjat e saj perfekte, sidomos barkun e sheshtë .

Përndryshe ajo po i përkushtohet vetëm djalit të saj Jonit, dhe nuk ka ende asgjë nga karriera e saj muzikore