Adelina Tahiri me veturë hiç më pak se 150 mijë euro!

Adelina Tahiri nuk heziton aspak të shfaqë në rrjete sociale jetën luksoze që bën.


Këngëtarja nga Shkupi edhe kësaj radhe ka treguar para ndjekësve veturën e saj, përmes një Story të publikuar, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Vetura e tipit Mercedes S Class, e cila kapë vlerën e afër 150 mijë eurove, është ajo në të cilën shfaqet këngëtarja.

Adelina ka vite që është martuar me një biznesmen maqedonas me të cilin ka dhe një djalë të quajtur Jon.

Derisa sa i përket muzikës, projekti i saj i fundit është ai me titull “Falma” i lansuar në muajin qershor të këtij viti./Reporteri.net/