Afërdita Dreshaj merr vëmendjen me fustanin e kuq të hapur tek pjesa e këmbës

Këngëtarja e njohur është bërë nënë së fundmi.


Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një djalë.

Këtë e bëri të ditur vet ajo duke postuar një fotografi, ku shihet në minutat e parë pas lindjes, bashkë me bashkëshorten dhe foshnjën e tyre.

Ajo pak javë pas lindjes filloi punën për rikthimin e linjave të përsosura trupore dhe sigurisht se duket bukur.

Së fundi këngëtarja ka postuar disa imazhe teksa po viziton Monte Karlon me veshje mjaft elegante por seksi.

Afërdita u shfaq me fustanin e kuq i cili ishte i hapur tek pjesa e këmbës mjaft shumë por duke ruajtur modestinë e pjesëve intime.