Aktori i njohur kosovar po i futet politikës

Jeton Zogjani ka folur për mundësinë e futjes në politikë.

Jeton Zogjani ishte i ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, të premtën që e kemi lënë pas, shkruan lajmi.net.

Aktori ka folur rreth angazhimit të tij në serialin “O sa mirë” dhe së fundi në moderim, po ashtu edhe për planet që ka për të ardhmen.

I pyetur lidhur me mundësinë që së shpejti të jetë i përfshirë në politikë, ai kishte disa fjalë për këtë çështje si dhe për ata që e kritikojnë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e Jetonit, dhe mësoni se çfarë tha ai.