Aktorja 55 vjeçare turke mahnit me format trupore

Aktorja e njohur turke ka mahnitur publikun me format trupore në fotot e fundit.


Hülya Avşar është njëra ndër aktoret turke e cila ani pse 55 vjeçe po vazhdon të mahnit me format trupore, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga më shumë e 2 milionë njerëz të cilët ia përcjellin postimet që i ndan me ta nga jeta private dhe jo vetëm.

Hülya është në top formë dhe realizon fotosesione nga më të ndryshmet, edhe nga ato provokative, prandaj vazhdon të jetë emri më i komentuar në botën e mediave turke dhe jo vetëm.

Në vazhdim ua sjellim disa imazhe të shkëputura nga llogaria e saj në Instagram me të cilat ka marrë më së shumti vëmendje.