Aktorja e njohur then dhëmbin duke ngrënë sanduiç

 

Herën tjetër nëse porositni sandviç, hani me kujdes.


Aktorja e “Pretty Little Liars” , Shay Mitchell ka postuar në Instagram një video teksa tregon se ka thyer dhëmbin.

Mitchell më pas u shfaq në karrigen e dentistit duke e riparuar dhëmbin kur ndau lajmet dhe nuk ishte në gjendje të jepte më shumë detaje.

Për më shumë shikojeni foton që ua sjellim më poshtë.

Dentisti i saj qeshi në sfond ndërsa talentja ndau momentin me 23.8 milionë ndjekësit.