Aktorja shqiptare bën ndryshimin drastik, nuk do ta njihni

Aktorja e njohur, Linda Jarani po vazhdon të jetë prezente me role të ndryshme në teatër.


Ajo edhe së fundi është bërë pjesë e një shfaqje për të cilën iu është dashur të bëjë ndryshimin drastik në dukje.

Me një paruke të bardhë dhe fustan ngjyrë rozë Linda ishte pothuajse e pamundur të njihet me ndryshimin e ri.

Ndryshe, Linda do të jetë në rolin ‘Izabela’ të shfaqjes ‘Zona e pritjes’.