“Alina jonë mbushi 40 ditë”, Almeda ndan fotot familjare

Vajza e Tolgës dhe Almedës po rritet.


Muajin e kaluar aktori turk dhe modelja shqiptare u bënë prindër për herë të dytë.

Pritja e tyre e gjatë u shpërblye me ardhjen në jetë të vajzës së tyre Alinës, e cila sot mbushi 40 ditë jetë ku këtë moment e ndau Almeda në rrjetet sociale.

Derisa sjellë foto bashkë me Tolgën, djalin e vajzën Almeda shkruan sipër imazheve “Alina jonë mbush sot 40 ditë t💕 Mami & Babi ju duan shumë, të dashurit tanë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Rikujtojmë se Almeda dhe Tolga ka katër vite që janë martuar.