Almeda sjell pamje të këndshme në borë me Tolgahan dhe djalin

Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja shqiptare Alemda Abazi janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara të showbizit shqiptar dhe turk.


Çifti janë mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe jo rallë herë postojnë fotografi familjare.

Së fundmi ishte Almeda ajo që solli pamje të këndshme në borë, me familjen e saj, teksa duken mjaftë të lumtur në motin e ftohtë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)