Ana Lleshi e “Për’puthen” nuk ndalet, e puth në buzë gazetarin live në studio

Ish- konkurentja e emisionit ‘Përputhen’, Ana Lleshi ishte e ftuar në studion e “Why Not”.


Ndër të tjera Ana i është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarit dhe pas kësaj i ka dhënë dhe një puthje.

Kush janë pyetjet provokuese dhe më pas puthja?