Arbana Osmani publikon foton e parë pas lindjes

Pesë ditë më parë, moderatorja Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë.


Pasditen e djeshme ajo ka publikuar një fotografi nga një event me Eduartin ku duket në super formë, e veshur me të zeza dhe me një nur të ëmbël në fytyrë.

Arbana Osmani solli në jetë djalin, që e pagëzoi me emrin “Dielli”.

Ajo dhe regjisori Eduart Grishaj kanë zgjedhur këtë emër unik, tipik shqiptar për fëmijën e tyre.

Ditën e sotme, Osmani ka zbuluar dhuratën e parë që i bëri partneri.