Arbenita pjesë e klipit të Fero-s? Këto pamje zbulojnë gjithçka

Reperi i ri Fero ka bërë bujë me projektet e tij muzikore, dhe jo vetëm…


Ai tashmë një kohë është shfaqur hapur nëpër rrjetet sociale me të dashurën e tij, Arbenitën e cila është një modele mjaft e bukur.

Teksa Fero ka paralajmëruar lansimin e një projekti të ri muzikorë, ai tanimë ka udhëtuar për në Greqi, ku është akomoduar në një hotel mjaft luksoz së bashku me të dashurën e tij.

Në llogarinë e tij në Instagram ai ka publikuar pamje ku shihet e dashura e tij me rroba banjo, duke pozuar pranë një aparati.

E gjithë kjo na qon tek dyshimet se Arbenita mund të jetë pjesë e klipit të ri të reperit.

Ata duket se po i shijojnë maksimalisht pushimet, dhe sukseset së bashku.