Arilena ka një falënderim për të gjithë ata që i ndihmuan në realizimin e videoklipit ‘Fall from the sky’

Këngëtarja, Arilena Ara mbrëmë publikoi videoklipin e këngës ‘Fall from the sky‘, më të cilin do të marrë pjesë në Eurovision.


Ajo u pa se ka qenë tejet e përkushtuar në realizimin e ketij klipi.

Më shumë stil dhe atraktive, artistja shqiptare ka publikuar ketë videoklip.

Me një postim në Instagram, Arilena falënderoi të gjithë ata që e kanë ndihmuar për ketë këngë, shkruan GazetaBlic.

‘Dua të them një falënderim masiv për të gjithë ekipin tim për bërjen e kësaj pjese të bukur. 💙
Pa mundin dhe përkushtimin tuaj të vështirë, netët e vona dhe mëngjeset e hershme nuk do të ishte e mundur.
Kishim shumë argëtim sooooo në grup!
Unë e dua secilin prej jush’, ka shkruar Arilena.