Arta Nitaj i heq të gjitha në pjesën e sipërme për fotosesionin e ri

Arta pozoi gjysmë e zhveshur për setin e ri fotografik.


Arta Nitaj është ndër emrat më të komentuar të shoubizit, e cila njihet për paraqitjet provokuese, shkruan lajmi.net.

Së fundi, bukuroshja ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të realizuara për një set të ri, ku vjen shumë joshëse.

Ajo kishte veshur vetëm xhinse, kurse në pjesën e sipërme ishte tërësisht e zhveshur, por gjoksin e mbuloi me anë të duarve.

Arta dukej joshëse në këtë imazh, teksa i kishte lëshuar flokët dredha në krahë dhe tregoi fizikun e përkryer.

Arta Nitaj mori famë nga pjesëmarrja në “O sa mirë”, ndërsa ka kohë që nuk ka qenë aktive në ndonjë tjetër projekt.