Aurela Hoxha publikon fotografinë e parë me djalin

Ka vetëm pak javë që Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të parë.


Modelja e cila e mban mjaft të rezervuar jetën e saj private ka sjell në jetë një djalë, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

Sonte, ajo ka ndarë disa fotografi në Instagram, ku në mesin e tyre janë edhe disa me djalin e saj.

Modelja shqiptare edhe ardhjen në jetë të djalit nuk e bëri publike, por ajo u zbulua nga mediet, ndërsa deri tani ajo të fshehtë poashtu po e mban edhe partnerin e saj.

Hoxha ka zbuluar vetëm se ai jeton në Spanjë dhe jeta e saj tani është mes Barcelonës dhe Shqipërisë.

/Reporteri.net/