Bearti i “Për’puthen” takohet me Arjan Konomin: Me mikun dhe njeriun më të mirë në Tiranë

Atje ka takuar opinionistin e emisionit “Për’puthen”, Arjan Konomin, më të cilin Bearti publikoi një imazh.

Edhe pse dalja e tij nga programi bëri bujë të madhe, duket se ai ende gëzon raporte të mira me të gjithë pjesëmarrësit.

Nga ky takim Bearti e quajti atë si njeriun më të mirë në Tiranë.

“Me mikun dhe njeriun me te mire ne Tirane” shkroi ish-konkurrenti duke e etiketuar Arjanin.