Beatrix Ramosaj xhiron veten duke bërë lëvizje provokuese para pasqyrës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale.


Ajo ndan me fansat vazhdimisht fotografi dhe video të ndryshme në rrjetet sociale, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe imazhet me me përmbajtje provokuese.

Së fundmi, bukuroshja me prejardhje nga Kosova publikoi në rrjetin social Instagram një video, ku shihej teksa kiste xhiruar veten e saj para pasqyrës.