Bes Kallaku publikon video me vajzën, thotë se i ka ngjarë babait

Bes Kallaku është ndër aktorët më të pëlqyer në trojet shqiptare.


Ai ka publikuar një video, ku shfaqet bashkë me vajzën Ajkën, pranë kafshëve, ndërsa thotë se ajo t’i ketë ngjarë atij, shkruan Reporteri.net.

“Ka ngja nga baba, dashuria për kafshët. Në fakt edhe mami ka dashuri për një kafshë si puna ime ?”, ka shkruar Besi.

Kujtojmë se Ajka është fëmija i vetëm i Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt. /Reporteri.net/.

 

View this post on Instagram

 

Ka ngja nga baba, dashuria per kafshet. Ne fakt edhe mami ka dashuri per nje kafshe si puna ime ?. @xhensilamyrtezaj

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on