Bleona pozon pa jelek, e shijon motin e mirë të Beverly Hillsit

Këngëtarja Bleona Qerreti është rishfaqur sonte me disa foto të nxehta.


Bleona vazhdon të tregojë për fansat e saj se ajo është gjallë dhe se nuk do të ndalet me projektet e saj të reja.

Këngëtarja është shfaqur sonte me një fustan të kaltër derisa ka gjysmën e gjoksit të zbuluar.

Bleona muaj më parë kishte paralajmëruar se do të vije me projekte të reja.