Cili i respekton vjehërrit më shumë, Lindi a Venera? Tregon Bedri Islami

Në emisionin argëtues të së shtunës mbrëma “Shiko kush luan”, nën drejtimin e Luana Vjollcës, ishte i ftuar këngtari i mirënjohur pejan, Bedri Islami, bashkë me të birin Lindin dhe nusen e tij të ardhshme, Venera Limani.


Në pyetjen që Lindi dhe Venera ia shtruan Bedriut, se cili nga ata respekton më shumë vjehërrit, këngëtari i hitit “Gocë pejane” zgjodhi Lindin, shkruan Reporteri.net

Kjo lë të nënkuptohet që Venera nuk tregon aq respekt ndaj prindërve të Lindit, sa ai ndaj prindërve të saj./Reporteri.net/