Çiljeta u nda nga Albani, por me veprimin e fundit tregon se asaj i bën ende për të

Një muaj më parë në media qarkulloi lajmi se këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga i kishte dhënë fund lidhjes 3 vjeçare me portierin e Partizanit Alban Hoxha.


Siç raportonte ‘Gazeta Shqiptare’ në atë kohë, Çiljeta dhe Albani i kishin shkëputur marrëdhëniet e tyre dhe i kishin dhënë fund romancës për të cilën kurrë nuk folën publikisht.

Por siç duket ndonëse thuhet se janë ndarë, Çiljetës nuk i ndahet zemra nga portieri dhe nga skuadra e Partizanit.

Ditën e djeshme, këngëtarja është fotografuar teksa ka qenë në stadium duke mbështetur Albanin dhe skuadrën e zemrës e cila u shpall kampione.

Çiljeta shihet teksa qëndron në ndenjëset e stadiumit së bashku me mikeshën e saj duke ndjekur me vëmendje ndeshjen.