Çmenduria s’ka skaj: Modelja mbulon veturën me 2 milionë Swarovski

Një modele ruse ka mbuluar me 2 milionë gurë Swarovski makinën e saj Lamborghini Aventador, që ka një çmim prej rreth 300 000 eurosh.


Supermakina me ngjyrë të zezë është modifikuar nga një kompani londineze përpara se Daria Radionova ta nxirrte në publik.

Më parë, Radionova ka mbuluar me gurë të çmuar edhe dy supermakina të tjera: një Lamborghini Huracan dhe një Mercedes CLS.

Sipas News.com.au, janë shpenzuar 700 orë për të mbuluar makinën me kristale.