CR7 dhe Georgina, fundjavë relaksuese në Greqi

Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez dhe e gjithë familja kanë fluturuar në Greqi për të shijuar disa ditë pushimesh relaksuese dhe zbavitëse.


Ronaldo ka zgjedhur palestrën për të mbajtur në formë trupin e tij, shkruan Reporteri.net.

Kurse partnerja e tij ka zgjedhur pishinën ku ka treguar format e saj trupore.

Zgjedhja e palestrës dhe mos zbavitja në pishinë me gruan e tij, tregon se Ronaldo nuk humb kohë dhe stërvitet.