Dafina dhe Geek sërish bashkë? Këto FOTO po na vendosin në dyshime!

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek ishin padyshim një nga çiftet më të bukura dhe më të komentuara në showbiz-in shqiptar, edhe pse për shumë kohë e mbajtën të fshehtë lidhjen e tyre.


Mirëpo pas një romance që mesa duket nuk shkoi si duhej, erdhi edhe lajmi nga ndarja e papritur. Lajmin aso kohe e bëri vetë më dije Dafina në një intervistë.

Por si duket dyshja nuk i ka dhënë fund lidhjes përfundimisht, dhe ne ende nuk po kuptojmë se çfarë po ndodh mes tyre.

Kemi parë që shpesh Dafina ndan komente më Dj Geek, por kohët e fundit nuk kanë munguar as edhe momentet romantike mes tyre.

Ata kanë shijuar plazhin e bukur të jugut, ku na kanë treguar se janë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Së fundmi Geek ka shpërndarë një video me Dafinën, ku shihen të shtrirë pranë njëri-tjetrit, teksa shijojnë nga një gotë verë.

Ndërsa në një postim tjetër shihet Dafina dhe Geek të dy bashkë në plazh.