Dafina Zeqiri i bashkohet protestës së gastronomëve: Qelna derën

Sot është mbajtur një protestë nga gastronomët, pasi janë të pakënaqur me vendimet që ka marrë Qeveria.


Gastronomët janë duke kërkuar që të lirohen masat në mënyrë që gjatë sezonit të verës të hapen edhe klubet dhe të filloj edhe mbajtja e dasmave.

Kësaj proteste i është bashkuar edhe këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri e cila ishte e shoqëruar nga ekipi i saj Moneyz.

“Qelna deren” shkroi këngëtarja në imazhin e publikuar në Instastory ndërsa motoja e gastronomëve ishte ‘Me një vaksinë nuk çel vera’.