David Beckham fillon ditëlindjen e tij të 46-të me urime të përzemërta nga familja

Legjenda e futbollit David Beckham sot po feston ditëlindjen e 46-të.


Ditëlindja e 46-të e David Beckham u festua në mënyrë tipike ekstravagante të dielën ndërsa gruaja Victoria i dha homazhe burrit të saj pasi i dhuroi dy figura që ngjanin me David Beckham futbollistik të bëra tërësisht nga tullumbacet, shkruan Daily Mail.

Ish-legjenda e Manchester United dhe Anglisë hyri në gjysmën e dytë të dyzetave në 2 maj ndërsa familja gëzonte një qëndrim të zgjatur në Florida, shtëpia e ekskluzivitetit të futbollit bashkë-pronë e Beckham Inter Miami, transmeton lajmi.net.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Dhe Victoria, 47 vjeç, i dha meritë burrit të saj prej 22-vitesh në një seri postimesh në Instagram ndërsa ai festonte ditën e tij të veçantë, duke përfshirë edhe një të dërguar në emër të vajzës së tyre nëntë vjeçare Harper.

Duke ndarë një imazh të saj dhe Davidit të Dielën në mëngjes, ajo shkroi, “Duket sikur po më afrohesh !! Për një burrë shumë të veçantë dhe babanë më të pabesueshëm … Gëzuar ditëlindjen që të gjithë ju duam kaq shumë”.

Në një postim të dytë, ish-futbollisti u fotografua midis dy karikaturave të modës nga balonat rozë dhe të zeza, ngjyrat në shtëpi të Inter Miami, klubi që ai bashkë-themeloi me sukses në 2018.

Duke u dhënë ndjekësve një vështrim të hershëm të përgatitjeve të tyre për ditëlindjen e Davidit, stilistja Victoria pranoi tullumbacet, të cilat gjithashtu dukej se përngjanin Davidit për flokët e skalitur të fytyrës, dukeshin jashtëzakonisht të ngjashme me burrin e saj.