Del video e kosovarit me Melisën e Tean para se t’i bashkohej “Për’puthen”

Ditën e djeshme pati hyrje të reja në emisionin “Për’puthen”. Por njëri prej tyre shihet që është njohur edhe më herët e me disa prej vajzave të këtij emisioni.


Bëhët fjalë për Andi Artanin, i cili është 24-vjeçar dhe është shqiptar i Kosovës, por që ka lindur në Amerikë. Ai sapo hyri deklaroi se kishte një pëlqim ndaj Teas, shkruan Express.

Por, siç duket pëlqimi i tij ndaj Teas ka filluar më herët, në disa video të postuara shihen Melisa, Tea dhe Andi i ri, në ditëlindjen e artistit Ardit Cuni.

Gjithashtu në fotografitë e postuara nga vetë Cuni, shihet gjithashtu Andi i Ri në shoqërinë edhe të ish-konkurrentes Ana.