Demi Rose “çmend” fansat e saj me fotografitë provokuese

Modelja e njohur, Demi Rose po vazhdon me fotot e saj provokative.


Bukuroshja britanike është parë edhe sot duke pozuar foto të nxehta në Instagram.

Por, kësaj radhe ajo është e zhveshur derisa tregon belin e saj të hollë dhe asetet seksi.

Ditë më parë Demi kishte pozuar si sirenë derisa poshtë fustanit kishte hequr jelekët për të treguar kështu gjoksin e saj bombastik.