Deputetja e VV-së: Hyp se t’vrava, zbrit se t’vrava

Adriana Matoshi është njëra ndër deputetet më atraktive që ka në këtë legjislaturë Kuvendi i Kosovës.


Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje ka pozuar në një dyqan veshjes, ku edhe duket në super formë.

“Hyp se t’vrava, zbrit se t’vrava! Kjo thënje e lashtë popullore!”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në Instagram.

Ndryshe, Adriana përherë duket në disponim dhe me plot energji.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)