Dhurata Dora e bukur sa të duash, por ‘thyhet’ në mes për një pozë

Dhurata Dora ka ndarë një foto në Instagram.


Dhurata Dora ka publikuar imazhin e radhës në llogarinë e saj në Instagram, ku ka ekspozuar linjat e saj trupore.

Këngëtarja shihet me një palë xhinse dhe një bluzë të zezë ku duket mjaft elegante në këtë kombinim.

 

View this post on Instagram

 

Hi ?

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

Dhurata Dora ishte nga artistet më aktive edhe këtë sezon me koncerte dhe mbrëmje muzikore, teksa bashkë me Soolking ishin autorë të hitit ‘Zemër’.