“Diçka e re po vjen”, Arilena dhe Dafina bëhen bashkë

Dy këngëtaret shqiptare kanë bërë bashkë forcat.


Dafina Zeqiri dhe Arilena Ara janë duke punuar rreth një projekti të ri që do jetë bashkëpunim mes dy artisteve, shkruan lajm.net.

Ndonëse nuk kanë dhënë detaje më shumë rreth projektit, mjaftuan imazhe që postuan në rrjetet sociale duke paralajmëruar këngën.

Derisa Dafina po shijon projektin e saj të fundit “Happy Birthday”, Arilena është duke u bërë gati ta lansojë albumin e saj “Pop Art”.

Ndërkohë presim që kënga e tyre e re të jetë një super hit veror.