Dje u rrah me shoqet e estradës, sot Kejvina shfaqet “përvëluese”

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, njihet si një nga modelet më seksi dhe më atraktive shqiptare, pas lajmeve se kishte pasur një sherr mes saj dhe Einxhel Shkirën, ku ishte e përfshirë edhe Oriola Marashi, sot u publikuan foto të reja.


Ajo me paraqitjet e saj ka bërë për vete një numër të madh fansash.

Kejvi, për publikun u bë e njohur për pjesëmarrjen e saj në emisionin “Xing…” ku mori vëmendjen më të madhe.

Së fundmi ajo është shfaqur mjaft e bukur në një paraqitje në llogarinë e saj në Instagram, ku shpejt ka marrë mijëra pëlqime nga fansat që e ndjekin atë.