‘E gjetëm nusen ne’, Almeda Abazi dhe Sara Hoxha i ‘msitnojnë’ fëmijët

Sara dhe Ledri janë një nga çiftet më të përfolura në mediat rozë.


Po ashtu edhe modelja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori truk Tolgahan Saysman janë mjaft të përmendur në mediat rozë.

Sara dhe Ledri siç dihet kanë raporte të mira me të gjithë kolegët e tyre në estradë.

Së fundmi ata janë takuar edhe me dyshen e lartëpërmendur Almedën dhe Tolgën.

Derisa Almeda poston një foto të Efehan dhe Poemës ajo shkruan “E gjetëm nusen ne”, duke bërë me dije që tani pëlqimin për vajzën e Ledrit dhe Sarës.