E mbani mend djalin e Antonios dhe Marias tek seriali ‘Për ty’? Kështu duket ai sot

Ishte vetëm 7 vjet kur luante rolin e fëmijës së çiftit “Maria dhe Antonio”, në serialin e dubluar në shqip “Për ty”.


Carlos Hays apo “Horge-Horgito” siç njihet nga seriali sot është 22 vjet.

Ai që nga koha kur e shihnim në ekranet televizive, ka ndryshuar, është rritur, madje ka filluar edhe një lidhje dashurie me vajzën e cila quhet Camila Barquero.

“Horge” ishte pjesë edhe e disa projekteve televizive pas serialit “Për ty”. Kujtojmë që seriali i lartpërmendur ka qenë ndër serialet e para dhe më popullorët në trojet shqiptare.

Në rolet kryesore luajtën, aktorja meksikane Ana de la Reguera- Maria, së bashku me aktorin Leonardo Garcia Vale- Antonio.