E pyesin se sa femra serioze ka pasë, përgjigjja e Mozzik do ta bëjë Loredanën ta kapë kokën

Mozzik ka folur për jetën e tij private.


Mozzik ka qenë i ftuar në emisionin e udhëhequr nga Luana Vjollca, ‘Shiko kush luan’.

Gjatë emisionit reperi është pyetur për lidhjet serioze që kishte kaluar, dhe pa ngurim ai dha përgjigjen.

‘Numri i dashurave serioze që kamë pas, e dinë edhe njerëzit ka qenë një, përndryshe nana e vajzës tem’ duke aluduar në këtë formë në Lorin.