E veshur me të brendshme Rihanna ‘çmend’ fansat e saj

Rihanna është një nga yjet hollivudianë më të ndjekur në ‘Instagram’.

Çdo postim i këngëtares kthehet menjëherë në trend mode.

Së fundmi 31-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit e saj një set fotografish me të brendshme në ngjyrë të verdhë, e cila ka shkaktuar shumë zhurmë në botën e internetit.

Me një ‘look’ të kompletuar, këngëtarja duket shumë tërheqëse dhe ka bërë që të gjithë fansat të komentojnë format fizike të saj.