Edhe Arbenita Ismajli ka një mesazh për Koronavirusin

Arbenita Ismajli e ka dhënë një mesazh.Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli e ka dhënë një mesazh për ndjekësit e saj të shumtë.


E dashura e Feros, e ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram dhe pranë saj i ka shkruar disa fjalë.

E gjithë kjo pas panikut për përhapje të koronavirusit.

“Momentet e vështira nuk zgjasin kurrë, ju lutem qëndroni pozitiv”, ka shkruar modelja pranë postimit të fotografisë.

Kujtojmë se virusi Covid-19 ka prekur një numër të madh të njerëzve dhe të tjerët po qëndojnë në shtëpitë e tyre më shumë se asnjëherë më parë për ta parandaluar përhapjen.