Edhe në të 40-tat, Nicole Scherzinger një “bombë” e vërtetë!

Ajo është e njohur për figurën e saj të nxehtë dhe sjelljen e këndshme.


Nicole Scherzinger, 40 vjeç, vuri gjithë asetet e saj në pah, ndërsa ajo shijonte një udhëtim me shoqen e saj, gjatë së cilit kishte veshur një bikini rozë.

Ish-ylli i Pussycat Dolls duket se po kalon ditët e saj më të mira, ndërkohë që mikja e saj i kushtoi vëmendje vendosjes së kremrave të diellit në pjesën e prapme të saj.