El Dorado tregon çfarë ishin duke bërë në shtrat me Kikën: E mora në banesë dhe ma ktheu me të keq

Berati nga Its My Love i njohur ndryshe edhe si El Dorado u bë temë diskutimi javën e kaluar pasi Kika zbuloi një foto të tyre ku shihen së bashku në shtrat


Kika që është autor i emisionit It’s My Love e kishtë akuzuar rëndë El Doradon pas publikimi të fotografisë në shtrat, shkruan Reporteri.net

Por, e vërteta e asaj fotografie po del të jetë ndryshe dhe këtë e ka sqaruar vetë Berati në një lidhje direkte me Dardin, një tjetër protagonist i It’s My Love.

Berati ka sqaruar punën e fotografisë me Kikën, ku nuk la pa e akuzuar këtë të fundit, i cili si duket e ka prerë në besë El Doradon.

Më poshtë keni videon ku El Dorado sqarohet rreth fotogrfisë që bëri bujë të madhe në media. /Reporteri.net/