Elita Rudi publikon disa momente të bukura nga pushimet me Gjikon dhe fëmijët

Moderatorja dhe reperi kanë nisur pushimet.


Elita Rudi ka ndarë disa momente nga atje teksa nuk kanë munguar edhe ato romantike me Gjikon.

Reklamë

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ajo ka zgjedhur të publikojë fotografi derisa nuk ka zbuluar se në cilin vend po i shijojnë disa ditë pushimi.

”Momente të kapura”, shkroi në përshkrimin e postimit, Elita duke marrë komente të shumta nga miqtë dhe ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)

Ndryshe, Elita Rudi bashkë me Gjikon disa muaj më parë janë bërë prindër edhe te një vajze me emrin, Bota.