Elvana Gjata të premten publikon këngën e re, këto janë detajet

Këngëtarja Elvna Gjata, ka paralajmëruar se të premten do të publikojë këngën e saj më të re.


Përms një postimi në rrjetin social Instagram, Elvana ka bërë të ditur se kënga do të titullohet ‘Çelu’.

Emisioni ‘SHOW TIME’ mëson se kënga tashmë është finalizuar për kah incizimi, shkruan Reporteri.net.

Më shumë detaje rreth projektit të ri të këngëtares, mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme.


Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net