Elvana tregohet e dashur me Ermalin, ka një arsye

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata ka uruar Ermalin për ditëlindje me anë të një video të shkëputur nga filmi “2Gisht Mjaltë”.

“Gezuar ditelindjen vllai @ermalmamaqiofficial. Jam krenare per ty”, ka shkruar Gjata në videon e publikuar në Instagram.

Ndryshe, Ermali dhe Elvana janë pjesë e filmit “2Gisht Mjaltë”, film ky që do të jetë në të gjitha kinematë shqiptare me 28 mars, shkruan lajmi.net.

Ndër tjerash, Ermali dje mbushi plot 37 vite jetë me një karrierë të bujshme profesionale.

 

View this post on Instagram

 

Gezuar ditelindjen vllai @ermalmamaqiofficial Jam krenare per ty!

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on