Enca vjen me fotografi provokuese, pozon në bikini të zeza

Këngëtarja joshëse ka publikuar imazhet e reja në rrjete sociale.


Enca Haxhia njihet si një ndër këngëtaret më seksi të estradës shqiptare.

Reklamë

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka publikuar sot një fotografi në Instastory, ku shfaqet shumë tërheqëse.

Enca në Instagram shpesh publikon foto provokuese dhe në këtë të fundit shihet me bikine ngjyrë të zezë dhe bluzë në pjesën e lartë të trupit.