Enca zbulon në intervistë se a bën fotografi erotike

E ftuar në intervistën e saj e të dytë 60 sekonda, këngëtarja Enca Haxhia pa komplekse i është përgjigjur të gjitha pyetjeve provokative.


Mes tjerash artistja zbulon se ka larguar disa njerëz nga jeta e saj dhe që nuk është penduar për të këtë veprim.

Po ashtu zbuloi se kënga ‘Jealous’ është dedikim e ndërsa në pyetjen se a mban fotografi erotike ajo u përgjigj po, e ndërsa nxjerr telefonin për t’ia treguar gazetarit të Prive, Artan Telaku.