Engjellusha Salihu: Boll pushuam, më mori malli për dasmat

U bë më shumë se një vit qëkur u konfirmuan dy rastet e para me coronavirus në Kosovë, duke bërë kështu që shumë sektorë të ndryshëm të pësojnë dëme të mëdha financiare.


Nga industritë më të prekura në vend, është ajo e dasmave, pasi që tash e një vit është ndaluar mbajtja e çdo mbrëmje muzikore, përfshirë këtu edhe ahengjet familjare si dasmat, shkruan Reporteri.net.

Këngëtarja Engjëllusha Salihu, ka qenë e ftuar në emsionin ‘SHOW TIME’, ku ka folur për mungesën e dasmave.

Se çka thotë ajo, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.


Emisioni ‘SHOW TIME’ është prodhim i Gazetës Online ‘Reporteri.net’ dhe transmetohet çdo të shtunë në ora 19:30 në RTV Dukagjini.

/Reporteri.net