Era Istrefi ‘hallakatet’, e rexhë ‘twerk-un’ me këngët e Cardi B

Era Istrefi ‘dridh’ rrjetin me videon e fundit.


Era Istrefi është një nga personazhet më provokuese të shoubizit shqiptar, ajo ka bërë provokimin e radhës me videon e fundit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nga Prishtina ka postuar një video në Instastory ku shihet duke bërë ‘twerk’ dhe tymosur në tingujt e njërës prej këngëve të Cardi B.

Artistja ditë më parë së bashku me reperin rus Sayonara publikuan bashkëpunimin e tyre.