Era Istrefi paralajmëron diçka të re

Para pak ditësh, Era dhe Nora publikuan videoklipin e tyre për këngën “Nuk e di” e cila rridhte në internet para se të lëshohej projekti në youtube.


Ky bashkëpunim i motrave Istrefi, ka arritur më shumë se 1 milion klikime dhe po dëgjohet gjithandej.

Mirëpo kjo nuk është e tëra, Era, po qëndron akoma në Kosovë për punë.

Ajo postoi një fotografi në Instagram duke shkruar: “Veç fillimi”.

Megjithatë, Era nuk dha detaje nëse projekti i radhës do të jetë në gjuhën shqipe apo do të jetë një duet ndërkombëtar.

 

View this post on Instagram

 

Veq fillimi ?

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on