Era Istrefi publikoi fotot me gjoks jashtë, Real 1 i bën komentin epik

Kohë më parë këngëtari Real 1 ishte i fiksuar pas këngëtares Era Istrefi, pasi vazhdimisht e ngacmonte atë në intervista dhe komente të ndryshme në rrjetin social “Instagram”.


Komentet ngacmuese për gjoksin e Erës s’kishin të ndalur edhe në llogarinë e vetë këngëtares në Instagram. Më pas, u duk se ujërat u qetësuan dhe ngacmimet u shuan.

Por, pasi Era ndau me ndjekësit disa foto ‘hot’, në njërën prej të cilave i dallohet gjoksi, të cilin e ka mbuluar me emoji.

Ka qenë i menjëhershëm reagimi i Real 1, i cili është hedhur sërish në aksion dhe komenti i tij ka marrë të gjithë vëmendjen.

“Po du me ja hongër c…. Era Istrefit, LUVA BABO”, shkruan ai, ndërsa sërish s’ka marrë asnjë përgjigje nga këngëtarja.

Këngëtarja Era Istrefi i është bashkuar listës së personazheve të njohur publikë që kanë kryer vaksinimin kundër Covid-19. Vetë ajo ndau ditën e djeshme në llogarinë e saj në Instagram një video ku tregonte procesin e vaksinimit, duke dashur të ndërgjegjësojë gjithashtu të gjithë ndjekësit e saj.